| єℓєηα a întrebat:

Am un telefon Nokia 5200 pe care merge internetul, insa nu si in aplicatii descarcate de mine pe telefon gen Facebook, ShMessenger, E-Buddy, Opera... Aveti idee ce as putea sa fac?

1 răspuns:
| X3NNoNCs a răspuns:

Merge big grin Fiecare Aplicație când o înstalezi are o configurare să meargă prin net-ul de pe telefon. Doar că trebuie să întri în aplicație. Să setezi pe ce Mod de internet să meargă Gen (BroadBand 3G sau Orange Internet) big grin