| Gonzales a întrebat:

Am un telefon Nokia 6120 classic care l-am cumparat ieri, si dupa parerea mea are butoanele prea greu de butonat. Adica tastatura e putin cam tare. Am avut multe telefoane pe mana si tastatura ca la asta atat de tare n-am vazut. Cateodata cand scriu un text unele butoane nu se apasa, insa nu sunt deloc blocate. In rest telefonul e OK. Zic eu.

Intrebarea mea este, se poate schimba tastatura lui curenta cu o alta tastatura mai flexibila, un plastic mai flexibil, sau eventual din cauciuc? big grin Nu stiu daca exista tastaturi din cauciuc dar am dat un exemplu.

Astept raspunsuri!winking

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Dupa un timp vor deveni mai usor...tot ce trebuie sa faci este sa te invetihappycu telefonul.
Si da.se poate schimba oricand tastatura.mergi la service.si intreaba poate iti gaseste o tastatura de la alt telefon care e sigur mai moale.
Din cauciuc nu exista.doar butoanele de la telecomenzi.nu si butoanele de la telefon. sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| ruxandra_1434 a răspuns:

Nu cred ca poti schimba tastatura dar cred ca daca nu o poti schimba te vei obisnui ca si verisorul meu are tot cam asa si s-a obisnuit.