| DarkLord12 a întrebat:

Dupa ce folosesc leptopul mai mult timp de o ora-doua unele butoane se apasa mai greu si se aude ca un fel de plastic, l-am desfacut si am vazut ca areo folie intre placa de baza si tastatura, am auzit ca aia e pentru a impiedica lichidele sa patrunda pe placa, dar totusi, mai exista vreo filoe la tastatura care cand se incalzeste in cazul meu se intinde si de aia se apasa butoanele mai greu? Funda! P.S. scuze daca am gresit categoria puppy dog eyes

1 răspuns:
| Tudurachioaei_Gicu_1965 a răspuns:

Salut! Daca laptopul tau e mai vechi, e posibil sa fie uzate contactele de la tastatura si ca atare ar trebui inlocuita cu una noua sau cel putin cu una care functioneaza corect. Multa bafta