| Gabriel_4906 a întrebat:

Aş avea nevoie de câteva păreri din partea celor care utilizează tastaturi de cauciuc (tastatură flexibilă). Cât de greu se apasă butoanele, rezistenţă etc... merită să fie cumpărată o astfel de tastatură?

Vă mulţumesc!

Răspuns Câştigător
| oneDisturbed a răspuns:

Pai gandeste'te, e din cauciuc, nu merita, e enervanta, nu am dar am incercat la un prieten... Si pentru ce sa o cumperi? Pt ca eu cred ca tastatura o pui pe birou si acolo ramane, nu te apuci sa dai cu ea in pereti, ca sa ricoseze... laughing))

Daca vrei o tastatura mai deosebita, cumpara'ti una cu LED'uri sub taste. Arata bine si este folositoare noaptea,, mai ales daca ai birou cu suport glisant pentru tastatura. tongue

1 răspuns:
Apache
| Apache a răspuns:

Eu recunosc nu am! dar din cate am auzit, este enervanta si nu se merita sa o cumperi!