| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon nou...
Intrebarea este : Care sistem de operare este mai bun?
Proprietar sau Bada?
Mai exact care telefon este mai bun dintre : Samsung wave 575 sau Hello Kitty Samsung S5230. Astept repede raspunsuri pentru ca vreau sa comand azi.

2 răspunsuri:
| OannaAnna a răspuns:

Eu am Samsung wave 575 si e super iar sora mea are hello kity Samsung s5230 si e cam naspa. al meu are wi fi. iar sistemul de operare bada e mult mai bun

| DubAtomic a răspuns:

Samsung wave 575. Eu am S5230 si nu prea imi place: internetu merge cam greu, camera lasa de dorit... etc.