| BubbleA a întrebat:

Am un telefon Samsung C3222, chat şi atunci când i se termină bateria face un sunet..Cum aş putea să-l dezactivez?

4 răspunsuri:
| BANN3R a răspuns:

Nu poti scoate sunetul ala, dar cand ai telefonul descarcat pune-l pe vibratie

| Idontknow69 a răspuns:

Uita-te in laterala telefonului unde trebuie sa ai niste butoane cu care faci sonorul telefonului mai incet si mai tare apesi pe butonul de jos si il faci cat de incet vrei
fundita? happy

| BubbleA explică (pentru Idontknow69):

Nu merge.E la minim şi tot se aude.

| Idontknow69 a răspuns (pentru BubbleA):

Atunci... du-te de unde la-i luat si explica-le problema, poate te pot ajuta in vreun fel.