| dOarEa_9226 a întrebat:

Am un telefon Samsung Corby. Mai are putin si face un an, cam pe 7 decembrie asa. De vreo 5 zile a inceput sa mearga greu, se blocheaza, se inchide dintr-o data si ma tine putin bateria. Recunosc ca mi-a cazut si pe jos dar pana acum a functionat bine.
Mentionez ca s-a mai blocat si in trecut, dar rar. oh go on

Ce se intampla cu telefonul meu? Alte persoane care au Samsung Corby spun ca le functioneaza bine. thinking
Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai putea sa te duci la vezi ce are telefonul si daca il pot repara cei de la magazinul de unde l-ai cuparat...eu asa am facut cu telu meu

1 răspuns:
| Phoenix1 a răspuns:

Incearca si uitate pe baterie exista un numar de telefon al firmei ce iti pot oferii informatii despre telefon si dupa aceea te duci la ei ti-l fac.Eu asa am facut succes.