| GBoB a întrebat:

Am un telefon Samsung galalxy s duos si merge de parca are 100 de ani, dar il detin de 7-8 luni si am mare grija de el.Ce pot sa ii fac?

4 răspunsuri:
| sosostore a răspuns:

Si eu am acelasi telefon laughing l-am resetat nu stiu de cate ori, oricum merge mai bine de cand nu mai am jocuri pe el, nici un joc, am mai ramas cu facebook, instagra si viber pe el, restul le-am instalat pe tableta.

| GBoB explică:

L-am resetat si merge la fel.

| LaryLarrrysaa24 a răspuns:

Reseteazal,o sa iti meraga mai bine, dar intai scoate cardul si cartele din el.