| ZimZa a întrebat:

Am un telefon Samsung S-5230.Cine imi da si mie un site cu jocuri si aplicatii?

Răspuns Câştigător
| Grig_3919 a răspuns:

Ca sa descarci de pe Http://my.ss5230.com din pacate acum ai nevoie de cont, inainte era mai simplu putea sa o faca oricine si erau peste 300 de jocuri dar se puteau descarca doar de pe PC, acum se poat descarca si de pe mobil dar ai nevoie de cont iar sait-ul este inca in lucru si nu au pus in functiune sectiunea jocuri.
Dar pana cand termina ei poti in cerca si pe sait-ul propus de DjRobert.
http://gallery.mobile9.com/c/samsung-s5230-star-softwares_2472/1/

4 răspunsuri:
| Grig_3919 a răspuns:

Http://my.ss5230.com -de aici le descarci intai in calculator si apoi le transferi in telefon si le instalezi.
www.waptrick.com -daca ai internet pe mobil dar nu toate jocurile sunt pentru ecranul telefonului si nu toate sunt gratis.

| ZimZa explică (pentru Grig_3919):

Trebuie sa am cont ca sa pot descarca jocuri, aplocatii?

| ZimZa explică (pentru Grig_3919):

Trebuie sa am cont ca sa descarc jocuri, aplicatii?

| Grig_3919 a răspuns (pentru ZimZa):

Ca sa descarci de pe Http://my.ss5230.com din pacate acum ai nevoie de cont, inainte era mai simplu putea sa o faca oricine si erau peste 300 de jocuri dar se puteau descarca doar de pe PC, acum se poat descarca si de pe mobil dar ai nevoie de cont iar sait-ul este inca in lucru si nu au pus in functiune sectiunea jocuri.
Dar pana cand termina ei poti in cerca si pe sait-ul propus de DjRobert.
http://gallery.mobile9.com/c/samsung-s5230-star-softwares_2472/1/