| karakushiu a întrebat:

Am un telefon Samsung S Gt 5230. Pot pune GPS pe el? Am google maps dar nu e atat de calumea precum un gps adevarat.Si inca ceva.Se poate pune pe el softul antiradar?

4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Daca nu are GPS in el atunci nu poti pune gps pe el.Gps-ul e un dispozitiv incorporat in el nu e ceva soft sau ceva ce poti pune doar asa.Softul antiradar oricum nu iti foloseste.Ca si idee si fara suparare, pentru GPS exista aparate profesionale la fel si pentru antiradar.Bafta!

| MihaelaMariaPopa a răspuns:

Nu si nu deoarece am si eu unul, e foarte bun telefonul il am de 3 ani chiar daca nu este sofisticat ca un smartphone de exemplu. e un telefon cu un sistem foarte simplu.

| 13524 a răspuns:

Nu poti deoarece nu are gps, am si eu telefonul asta

| 13524 a răspuns:

Nu poti deoarece nu are gps pentru GPS exista aparate profesionale, am si eu telefonul asta