| kovacskriszti a întrebat:

Sal TPU, as vrea sa stiu daca pe un telefon Samsung GTS 5230 se poate pune internet, si daca da cum?

3 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Telefonul nu are suport Wi-Fi asa ca nu-ti ramane decat sa iti cumperi o optiune de internet pe mobil de la operatorul tau de telefonie mobila.
Daca esti pe Orange, intri aici http://www.orange.ro/setari-telefoane/index.html?language=ro scrii numarul tau de telefon, alegi modelul telefonului si o sa primesti setarile pentru internet, printr-un SMS.

| 13524 a răspuns:

Am si eu telefonul asta si stiu ca nu are net

| dianamariana2001 a răspuns:

Nu are net...