| alexutzu3000 a întrebat:

Am un telefon Samsung si vreau sa descarc aplicatii, nu are sistem de operare.Ce Pot face.pentru cel mai bun raspuns [Funda big grin]

Răspuns Câştigător
| SmokeyEye a răspuns:

Sistemul de operare poate fi windows phone, android, IOS, sau poate fi un program facut special pentru un anumit tip de telefon. Dar nu poti opera pe un telefon ( nu il poti folosi) fara soft. ai cablu de date sau bluetooth sau wi-fi? poti downloada de pe net aplicatii( vezi sa fie compatibile cu modelul telefonului si sa ai destul spatiu, memorie disponibila)

3 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Sa-ti schimbi tel thinking nu stiu alta solutie laughing

| SDavidS a răspuns:

Ce marca are teloful?

| biencuta28 a răspuns:

Intra pe Google pe telefon si apoi descarca magazin play... acolo vei gasi foarte multe jocuri