| alex922 a întrebat:

Am un telefon sony ericsson W902 si nu se mai deschide, problema nu stiu care poate sa fie, dupa ce am scos bateria din el si am vrut sa pun alta cartela pe cand sa il pornesc nu mai porneste, imi apare sigla de la sony si pe cand sa intre in meniu pe fundal se opreste sin incearca sa se reporneasca ...si tot da tot nu se deschide.Care ar putea fi problema daca stiti HELP ME PLEASE!
P. S: Bateria este incarcata, sa nu ziceti ca e din baterie ca asta stiu eu ca nu e.

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

...baga-i incarcatorul si incearca atunci! daca tot se opreste,atunci probabil ca e din soft, sau dintr-un cip ( asa am avut eu )!
in orice caz, tr dus la reparat sad

1 răspuns:
| claudiu89 a răspuns:

Ceva nu mai face contact, du-l la un service de telefoane, imi pare rau.