| Grigoras_Diana-Roxana_1993 a întrebat:

Am un telefon Sony Ericsson si imi face probleme. Azi mi-a aparut un mesaj ca "introduceti cartela sim" desi o aveam la locul ei. Am scos bateria am, am scos cartela si am pus-o din nou la locul ei... si ca sa vezi...nu mi se mai deschide telefonul. Am incercat sa-l deschid fara cartela sim.S-a deschis si mi-a aparut sigla de la Sony Ericsson.
Stiti ce as putea sa-i fac?

Răspuns Câştigător
| serban11ro a răspuns:

Cred ca ti s-a stricat cipul de pe cartela incearca cu o cartela noua sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| Grigoras_Diana-Roxana_1993 explică:

Da, am reusit sa-i dau de capat...maine o sa ma duc sa-mi schimb cartela.
Multumesc mult!