| Roxanne20 a întrebat:

Hei lamuriti-ma si pe mine va rog
Acum pe 21 am primit un telefon Samsung cadou si este nou. L-am incarcat de 3 ori cate 12 ore ca sa formatez bateria, dar inca de la inceput cand e inchis, atunci cand e 0% bateria si il pun la incarcat pe ecran imi apare o baterie dar nu cum e a telefonului 0%, imi apare cu verde incarcata cam 35%, deci nu cat e telefonul incarcat. Apoi imi tine foarte foarte putin bateria.Mie imi place sa citesc pe wattpad si azi cand am stat de 50% mi s-a facut 20% cam in 30 de minute... Apoi mai am o problema cu internetul:merge,dar mi se opreste incontinuu,nu stiu cum sa explic... Acum este, peste 4 secunde pica si e enervat ca opresc datele apoi le pornesc si am net pentru 4 secunde apoi iar zice fara conexiune. Si am foarte multi giga pe cartela. Deci a mai patit cineva asa? sad

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu stiai ca de cativa ani nu se mai incarca telefoanele noi, in acest mod?
Esti sigura ca telefonul este nou?

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trimite-l in garantie!