| LetsGoRomania a întrebat:

Am un telefon Sony Ericsson Xperia x10i.L-am blocat sa nu mai intre nimeni pe el si taicameo a bagat la intamplare 5 coduri gresite.Acum imi cere id si parola de la google si nu le mai stiu cum as putea scapa de astea vreau sa resetez totul.Dau funda cel care ma ajuta.
P.S: Fara chestii gen du-te la Service.

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Trebuie resetat cu flashtool.

| LetsGoRomania explică (pentru sltlp):

Adica? Cum fac asta?

| sltlp a răspuns (pentru LetsGoRomania):

Ceva de gen. https://www.youtube.com/watch?v=HmX-IYNYqL8 daca nu te descurci, like+mesaj la fb din profil.

| Scorpiel a răspuns:

Pana acum nu am patit asa ceva, dar ai incercat cu adresa Gmail si parola ei?

| LetsGoRomania explică (pentru Scorpiel):

Am mentionat mai sus ca nu le mai stiu...