| OctavianDanielMaria a întrebat:

Am un televizor care inregistreaza pe stick in format TSV, si nu stiu programe de convertit din formate obisnuite in TSV, ca sa bag pe stick filme si sa ma uit pe TV.Care ma ajuta si pe mine?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ai nevoie de un program de convertit video, se stie ca modelul avi, divx e general https://www.mediadimo.com/tv-supported-format.html

Răspuns utilizator avertizat
| dannyel86 a răspuns:

Va trebui sa te uiti in manualul oficial. Acolo iti spune formatele video suportate.
Faptul ca televizorul inregistreazacu fisiere cu extensia tsv nu inseamna ca nu poate reda de pe stick alte formate, cum este avi, mpeg, mp4 etc.
Vezi instructiunile date de producator.
Putem cauta noi pentru tine, daca ne spui exact modelul televizorului.

Răspuns utilizator avertizat
| IIIshaneIII a răspuns:

Schimbi terminatia fisierului si pui,, video,,.tsv, video fiind denumirea fisierului fara ghilimele

Răspuns utilizator avertizat