| Chis_Gheorghe_1954 a întrebat:

Am un televizor Samsung Smart UHD. Cum as putea viziona filme de pe site-ul Magazinweb.net(Ok.ru) fara intreruperi intermitente. Este foarte enervant. Internetul este Ok. Posibil televizorul nu suporta formatul pe care este filmul postat?

1 răspuns:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Descarcati aplicatia Samsung AllShare. Descarcati filmele de pe internet (sau cel mai bine de pe Popcorn Time), apoi le puneti in aplicatia AllShare, prin intermediul careia le transmiteti la televizor. Televizorul si calculatorul/laptop-ul trebuie sa aiba aceeasi conexiune la internet.