| pyka a întrebat:

Am un televizor Smart LED Samsung 40HU6900, 101 cm, Ultra HD. Vreau sa inregistrez cateva emisuni pe un stick usb si dupa aia sa le vad pe calculator.Stie cineva de care stick sau sa imi spuna si mie cum sa inregistrez si dupa aia sa ma uit pe calculator? Dau funda

Răspuns Câştigător
| nifron a răspuns:

Pai iti trebuie stick cu memorie mare 32 64 128. cauta un Kingston data traveled 3.0 64 sau 128. Sunt acelea din metal asemanator cu aluminiu. Eu am de 64 gb si iti pot spune ca este super ok plus ca transferul de fisiere este foarte rapid ajunge pana la 70mb pe sec. Eu il folosesc pentru ce zici tu si pentru a ma uita la filme.