| maryusyk a întrebat:

Am un toshiba cu vista preinstalat, asa l-am cumparat. Daca instalez windows 7... pierd garantia?

Răspuns Câştigător
| unicka a răspuns:

Daca are vista preinstalat, ar trebui sa te uiti la driver sa vezi ce windows suporta. eu am asus si a venit cu linux dar nu gaseam nimic pentru el. drivere erau de vista.ai mare grija ce faci, mai ales la windows ca s-ar putea sa nu iti mearga cum trebuie dupa ce instalezi windows 7.

2 răspunsuri:
| sTeFaN_2897 a răspuns:

NU, in nici un caz nu pierzi garantia. Nu se intampla nimic daca ii schimbi software-ul. Asta ar insemna ca daca tu instalezi messenger pierzi garantia? Sau nu iti poti pune un joc ca pierzi garantia? Stai linistita. Poti sa pui ce SO vrei tu, ca asta nu are de a face cu garantia. Si, apropo: Windows 7 is great!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

STeFaN: nu esti putin cam looser? Pai messenger nu e preinstalat bai, tu compari messenger-ul cu sistemul de operare?!?