| Adi36346346 a întrebat:

Am un vcds 19.6 instalat pe un Windows 7, am instalat exact după instrucțiunile lui. Când intru în el îmi apare mesajul vcds loading... dinspre și așa rămâne. Nu pot intra in vcds, ceva idei? Antivirus dezinstalare, wifi închis, firewall închis?

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Ai incercat setarile de compatibilitate cu alte versiuni de Wibdows? Unele programe merg fupa asta.
In orice caz, de ce nu cauti comportamentul pe internet?

| Adi36346346 explică (pentru LPCTSTR):

Nu știu cum se face asta...

| LPCTSTR a răspuns (pentru Adi36346346):

Click dreapta, proprietati, sus scrie "compatibilitate" si bifeaza casuta care zice compatibilitate cu alte versiuni de Windows si alegi o versiune din lista aia; incerci sa rulezi programul si daca nu merge, schimba versiunea de Windows pentru compatibilitate.
Apropo, vezi ca unele programe au sanse sa nu crape daca sunt rulate ca administrator.

Daca nu se rezolva, cauta comportamentul pe internet (in engleza, de preferat)

| xerxes1 a răspuns:

Daca aveai originalul nu erau probleme, probabil ai o varianta chinezeasca crackuita si nu ai instalat corect crackul.
Nu o sa ai nici toate functiile activate.

| Adi36346346 explică (pentru xerxes1):

Nu știu dacă este original sau China, când l-am cumpărat am dat 520 Ron pe el...