| tteo91 a întrebat:

Am un video intr-o limba, nu stiu exact care e, cred ca portugheza, si vreau sa-l traduc. este vreun site unde pot sa inserez audio si sa imi traduca ce spune, in romana?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da-mi video ca cunosc spaniola se asemana

| AnKuXor a răspuns:

Audio nu poti traduce, doar sa iregistrezi vocea ta cu traducere, doar textul poti traduce.
Cum se cheama filmul, poate ti-l traduc eu in Romana. Daca ai fisierul.

| asdfgeo a răspuns:

Nu exista siteuri care fac asta. Daca chiar vrei ia filmul pe un stick sau cd/dvd si dul la o firma de traducere. Nu va traduce audio in romana doar va pune subtitlare, si costa bani, depinde ce film.