| WeAreSmart a întrebat:

Am un Vodafone Smart Mini si cand dau sa sun pe cineva se blocheaza, si nu merge nimic, si ca sa-l pornesc trebuie sa scot si sa bag bateria. Deci daca voi face software update la telefon, se va rezolva problema?

3 răspunsuri:
| Monalisa29 a răspuns:

Nu cred. Pt a te convinge, te duci la cei de la Vodafone si ii intrebi pe ei happy

| gvrmaria a răspuns:

Cel mai sigur da, se va rezolva. dar totusi du-l la un service de Vodafone, nu la orice alt service, pentru ca exista riscul sa iti fure piese din el happy iar daca faci update la telefon, o sa iti pierzi garantia. Sper ca te-am ajutathappy

| GrandTheftAutogamer97 a răspuns:

Un update la software ar trebui sa rezolve tongue