| Ipanda909 a întrebat:

Bai,deci am o problema super naspa. Am un telefon Vodafone Smart mini 4 si mi se descarca bateria fara sa fac nimic... Cum rezolv problema?

Răspuns Câştigător
| alyalynutz a răspuns:

Inseamna ca ai aplicatii activate, trebuie sa le inchizi ca iti mananca bateria.

| Ipanda909 explică (pentru alyalynutz):

Fix asta faceam acum. Daca cumva stii cum arata telefonull...Am in partea de jos a ecranului 3 butoane si pe cel din dreapta tin apasat ca sa imi inchida anumite aplicatii. Dar daca nu tin apasat imi apare "Gestionare aplicatii". Am intrat acolo si le-am inchis pe toate. oare ajuta cu ceva asta?

| alyalynutz a răspuns (pentru Ipanda909):

Da e foarte bine iti inchide aplicatiile activate care iti consuma bateria, daca nici asa nu te tinei inseamna ca e bateria praf. Succes!

| Ipanda909 explică (pentru alyalynutz):

Da,aveam 25 de aplicatii activate! rolling on the floor) Nici nu ma mir ca era bateria mea epuizata

| alyalynutz a răspuns (pentru Ipanda909):

Deci funda? smug

| Ipanda909 explică (pentru alyalynutz):

Da :*

9 răspunsuri:
| vlad89c a răspuns:

Schimbi bateria. E din cauza vechimii, altceva nu ai ce face.

| Ipanda909 explică (pentru vlad89c):

Pai da, mersi. Ieri mi-am luat telefonul. NU are cum sa fie vechi.

| asasunteucesafaci a răspuns:

Bateria e praf! Nu ai alta sansa decat sa o schimbi!

| Ipanda909 explică (pentru asasunteucesafaci):

Imi dati numai vesti proaste! laughing