| daniiel2 a întrebat:

Am un webcam incorporat la un laptop msi cr620 si nu stiu cum sa il fac sa functioneze, mentionez ca am instalat toate driverele de pe cd lui original, stie cineva ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| NemoNautilus a răspuns:

Poate sunt driverele vechi du-te pe site-ul producatorului si descarca cea mai noua versiune de drivere. Funda?

| valvar a răspuns (pentru NemoNautilus):

Doar tasteaza fn+f6 si se activeaza.Am avut si eu aceeasi problema.

3 răspunsuri:
| valvar a răspuns:

Doar tasteaza fn+f6 si se activeaza(vezi documentatie).Am avut si eu aceeasi problema.

| valvar a răspuns:

Doar tasteaza fn+f6.Am avut si eu aceeasi problema.