| Hota a întrebat:

Am un xbox 36- 250 gb si i-am facut jtag. am un stik de 8 gb si vreau sa instalez un joc de 16. cum fac asta?

1 răspuns:
| Anonimul122 a răspuns:

Sti ca xbox 360 dedesubt sau deasupra lui are un compartiment de hard disk de laptop cada ai acolo in slotul acela hard drive acela trebuie sal scoti sal bagi intr-un laptop sau sal restaurezi ca sati poata acepta din noi este o chestiune, daca nu te ajuta cauta pe youtube ca gasesti sugurbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin dar oricum tu daca ai un stick usb de 8 si vrei sa instalezi un joc trebuie sa-l faci pe parti instalarea pa sa ai o zi buna