| maxdsl98 a întrebat:

Am un xbox 360 la care nu lucreaza unitatea de conducere si i-am facut " jtag la xbox". Intrebarea mea este:
vreau sa-mi cumpar fifa 13, cum o voi putea inscrie pe "xbox 360 jtag" si daca voi putea face asta,vor merge jocurile licentiate la acest xbox sau doar cele de pe net? Va rog sa va dati cu parerile si sa ma ajutati, ofer funda! multumesc.

1 răspuns:
| BR34K3R a răspuns:

In momentul in care o consola Xbox 360 are JTAG sau RGH nu mai poti accesa Xbox Live pentru ca vei primi ban in scurt timp, insa exista o retea privata pe care te poti juca.