| alecsa91 a întrebat:

TPU!

Lucrez la traducerea unei carti si vreau sa-mi iasa, nu-i asa, ca la carte! Asa ca fac si eu ce pot, inserez header, footer, etc...
Header-ul meu e in genul "Capitolul X" (in stanga) si "Titlul capitolului" (in dreapta). In momentul in care trec la traducerea unui alt capitol, automat trebuie sa pun un alt header, ca se schimba titlul capitolului. Am incercat acest lucru si header-ul este la fel la toate paginile. Cum sa fac sa am mai multe header-uri? Multumesc mult, sper sa ma ajute cineva.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

În ce program lucrezi?

| dannyel86 a răspuns:

Poate te ajuta informatia de mai jos.
http://www.officehackery.com/......eader.html