| robert08 a întrebat:

Am vista home basic si aceasta versiune nu are ero dar am reusit sa o activens insa a mai ramas o problema de ce nu imi merge sa aplic o tema pentru vista pe home basic trebuie cumva vreun program sanu merg decat pentru vista normal?

Răspuns Câştigător
| costyvas a răspuns:

Pentru tremurici - probabil scrii de pe un mobil daca nu ai vazut niciodata ca Windows'ul are temalaughing...cat despre problema, solutia este simpla: instaleaza'ti Windows 7 Ultimate sau Professional. Varianta de Home Basic are multe draw-back'uri, de ex: nu ai media center, nu poti creea domeniu de mail cu el, nu vede mai mult de 5 utilizatori in retea(retea creata de tine)...si evident, prin lipsa media center, NU AI THEMES la elhappy. Bafta, Costi!

1 răspuns:
| tremurici a răspuns:

Cum adica o tema?happyo imagine pe ecran sau cum? ca eu stiam ca telefoanele au temethinking