| zcRyseN a întrebat:

De ce am cost suplimentar 60 de euro din alte servicii pe Orange? Un băiat la vreo 20 de ani mi-a cerut azi telefonul sa dea niște mesaje 5 minute, nu înțeleg ce a putut sa facă.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O fi dat mesaje la niste numere cu suprapret

| Yuoia a răspuns:

60 €?! Enorm de mult.
Nu ai vazut ce a facut el. Poate a intrat pe liniile alea "fierbinti". Eu am trimis mms care nu sunt in abonament si am platit vreo 10 lei in plus. Acum stiu lectia.

| zcRyseN explică (pentru Yuoia):

Am vb scria ''games'' pe monitoru lor la Orange, practic in fata mea mi-a umblat unu pe telefon si mi-a cumparat ceva pentru el de 60 euro cu factura

| Yuoia a răspuns:

Apropo, intra la orice Orange si iti spun ei ce si unde a intrat. Dar nu cred ca te iarta de plata.

| zcRyseN explică (pentru Yuoia):

Am vb scria ''games'' pe monitoru lor la Orange, practic in fata mea mi-a umblat unu pe telefon si mi-a cumparat ceva pentru el de 60 euro cu factura Orange

| Anonimul222322 a răspuns:

A dat mesaje in alta țară