| KoNeTi a întrebat:

Am vrut sa iau un mod pentru samp si acum pe orice browser imi deschide pagina mirtankov.su. E cumva un virus ca am incercat sa sterg si cookies si history si tot din CCleaner?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

CCleaner e o porcarie! Nici nu trebuie sa existe pe calculator! Da la voi cum tot ce zboara se mananca...
Va mai mirati de ce aveti calculatoarele muci...

http://www.epasystems.ro/bitdefender-adware-removal-tool/

| TsonPing a răspuns:

Nu, nu e virus, dar putem sa ii spunem si asa! Se numeste Toolbar, sa instalat o data cu mod-ul! Il poti dezinstala din Control Panel sau sa dai X cand iti mai apare pe Browser si sa-l dezactivezi Permanent

| KoNeTi explică (pentru TsonPing):

Nu. Ma duce direct pe un site. Si la setari spune ca ar trebui sa ma redirectioneze pe Google nu site-ul ala. Si primesc multe reclame in rusa, desii eu am adblocker