| pantera2011 a întrebat:

Am vrut sa imi modific ceva la profiulu hi5 din greseala am eliminat Ilike music cand l-am activat sa imi apara pe profil imi intra la profil you tube si muzica care am vruto acum dupa ce am eliminat Ilike music si degeaba am activat din nou numai imi apare pe prima pagina programu numai daca apas click pe Ilike music si de acolo intri pe melodia care e la profilul respectiv...cum sa fac sa imi apara din nou pe prima pagina cum era pana acum? sa o am acolo va rog frumos daca stiti sa imi si explicati cum sa modific acolo.Multumesc mult!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine nu merge, dar e de la ei ca nici fotobuzz si nici emote nu mai merg... doar dc dai clik pe ele cum zici,