| LilyOfTheValley a întrebat:

Am Windows 7 si cand dau click dreapta. New. si nu mai apare Folder. cum sa fac sa imi apara?

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Dar unde te afli cand dai clik dreapta? In ce loc? Pe desktop ai incercat? In C in D?

neluL
| neluL a răspuns:

Da clik dreapta pe desktop de exemplu(dar poti sa dai si in orice partitie) si apoi cand ajungi cu sageata pe new (fara clik) ti se deschide o alta fereastra in care selectezi folder si rezultatul este new folder! Bafta!

| Seduction a răspuns:

Mai dai lcik dreapta si dupa duci sageata pe new si acolo ai si sa creezi folderlaughing

| LilyOfTheValley explică:

Oriunde dau click dreapta. New Folder nu mai e! in schimb este New Shortcut, Contact, Briefcase etc... Folder a disparut

| LilyOfTheValley explică:

. stiu si eu asta. Faza e ca a disparut folder. IN CE LIMBA SA MAI EXPLIC? uite si cum imi apare http://tinypic.com/r/2zrfgc1/7

| andrutza_2871 a răspuns:

Daca vrei sa-ti apara folder si chesti din astea trebuie sa pui moseul pe sageata

| Otilia_Gug_1988 a răspuns (pentru andrutza_2871):

Nu apare folder. Aceeasi problema o am si eu. Du click dreapta, new... si se deschide o intreaga lista cu tot felul de chestii mai putin folder...