| DoNotDisturbDND a întrebat:

Am o problema. Am windows 7 si cand dau click dreapta nu imi apare proprieties. Ce trebuie sa fac ca sa imi apara? Ca vreau sa imi schimb tema.

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Dai un restart si apoi incerca iar.

| SuicideSilence a răspuns:

Ai instalat windows 7 starter sau home basic. cele doua versiuni nu suporta customizare. este necesar sa instalezi un soft. acest se numeste UnlockAero. de aici poti sa-l downloadezi: http://winaero.com/download.php? view.13

| Lynnfield a răspuns:

Tine apasa tasta Shift si apoi apasa tasta F10, face acelasi lucru ca si click dreapta la maus.

| DoNotDisturbDND explică (pentru Lynnfield):

Am facut dar tot nu apare.

| DoNotDisturbDND explică:

Corect..nu proprieties. Personalize nu am...dar de ce?

| DoNotDisturbDND explică:

Am rezolvat problema. Dar cu un soft de adaugare a Personalizarii. Multumesc Tuturor!