| sweetcat95 a întrebat:

Am Windows 7 si cand intru in my computer sau in oricare alt folder imi apare windows explorer has stopped working.Si mi se inchide. M-ar putea ajuta cineva?batting eyelashesMultumesc! Funditaaa:*

6 răspunsuri:
| Dubaster a răspuns:

Ai instalat vreun codec de curand? sau vreun pachet de codecuri ce are ca 'feature' preview/thumbnails? dezinstaleaza-l!

| wolfy911 a răspuns:

Ori ai virusi ori ai explorer-ul corupt...reinstaleaza windows-ul.

| master77 a răspuns:

Si mie imi face asa, dar cateodata si numai cand dau pe una din partitiile de la hdd. Dupa ce face odata, a doua oara nu mai face la mine, pana il aprind din nou. Incearca sa apesi si pe windows key+ E poate nu mai face

| Daneiulian a răspuns:

Pai ti-sa luat virusi de pe net incearca sa instalezi alt windows sau sa bagi un anti-virus si sa scanezi tot pc dar trebuie sa fie unu cu (mutare in carantina automata) e mai bun sau un anti-virus dar sa fie bun. funda?

| annaangel17 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa-ti faci din nou windowsul.

| Dubaster a răspuns (pentru annaangel17):

Intotdeauna am considerat reinstalarea Windows-ului ca ultima optiune. Sunt multe solutii la diverse probleme care pot fi rezolvate si fara a reinstala Windows-ul!