| Ignat_Vlad_1949 a întrebat:

Am windows 7 si daca joc ceva mi se inchide automat si dintr-o data, lafel si pe internet intru pe facebook si cand se incarca jocul se inchide.

Răspuns Câştigător
| dgeko a răspuns:

1.Cum a spus si calinbenhtuk ce se inchide?
2. Daca ne-ai pune si o configuratie a pc-ului ar fi mai bine.

4 răspunsuri:
| sdhashsah a răspuns:

Ce se inchide automat pc-ul sau numai jocul

| Ignat_Vlad_1949 explică (pentru sdhashsah):

Se inchide pc-ul

| dgeko a răspuns (pentru Ignat_Vlad_1949):

1.Incearca sa faci update la driverul placii video (ar putea fi una dintre cauze).
2.E posibil ca pasta termoconductoare a procesorului sa fie dusa (in cazul asta trebuie sa cumperi una si sa o schimbi, pretul ei variaza de la 15-60 lei)
3.Nu sunt convins 100% ca astea ar putea fi cauzele cel mai bine recomand sa chemi un prieten care se pricepe si isi va da seama de la ce este.Prima varianta poti sa o faci fara griji singur la cea de a-2-a nu recomand.

| sanduchiprian a răspuns:

Incearca sa faci o scanare cu un antivirus d'asta mai bun de pe net