| Jonathan a întrebat:

Am Windows 7 Ultimate si din greseala am sters iconita de la Bluetooth Transfer Wizard iar acum nu o mai gasesc nicaieri. Pot doar sa transmit de pe laptop pe telefon, deoarece dau Send (click dreapta pe fisier). Dar eu vreau sa primesc ceva pe laptop
Cum pot sa rezolv?

2 răspunsuri:
| shalimar a răspuns:

Daca ai sters iconita, nu inseamna ca ai dezinstalat programelul.Trebuie sa ai pe undeva prin START functia de cautare.Scrii acolo Bluetooth Transfer Wizard si dai sa caute(apesi pe lupa aia micuta). Odata ce l-ai gasit, tii click pe el si il tragi pe desktop, astfel facandu-ti o alta copie(iconita).
Bafta.

| Jonathan explică:

Nu il gasesc, doar nu eram atat de prost incat sa nu il caut...