| Riibi_Robert_1995 a întrebat:

Am windows7 ultimate am instalat spideman shattered dimensions intru in el dar nu porneste.Va rog ajutati-ma. Funda

Răspuns Câştigător
| tteo92 a răspuns:

Daca vrei sa te ajut da-mi id-u tau si iti fac eu, ca asa nu pot sa imi dau seama de ce nu functioneaza!

7 răspunsuri:
| tteo92 a răspuns:

Salut!
Trebuie doar sa pui un crack in forlderul care ai instalat jocul.
http://kat.ph/......46677.html
bafta!

| Riibi_Robert_1995 explică (pentru tteo92):

Lam bagat de la inceput dar tot nu porneste

| SebbyHere a răspuns:

Toate seriile Spider-Man(Spider-Man 1, 2, 3, web of shadows, shattered dimensions, etc.)Sunt compatibile numai cu Windows XP, Windows Vista.

Funda?!

| iGnOrEx a răspuns (pentru SebbyHere):

Nu e adevarat, mie imi merge.

| Riibi_Robert_1995 explică (pentru SebbyHere):

Am avut si alte windows-uri si pe acelea merge si nu erau XP sau Vista

| Riibi_Robert_1995 explică (pentru tteo92):

Ronaldiniorobert2000

| tteo92 a răspuns (pentru Riibi_Robert_1995):

Daca vrei sa te ajut da-mi id-u tau si iti fac eu, ca asa nu pot sa imi dau seama de ce nu functioneaza!

| Ionescu_Gabriel_1993 a răspuns:

Si eu am aceeas problema cu jocu asta