| SkyZ0 a întrebat:

Buna ieri am instalat Windows7 ultimate si nu imi mai merge dvd-rw intru in my computer si nu imi apare nici iconita ce sa fac sad funda cine ma ajuta crying

8 răspunsuri:
| supermdmario a răspuns:

Problema te este de la driver.incearca sa-l reinstalezi. daca ai windowsul activat si update-urile la fel activate, ar trebui sa primesti automat un driver pentru dispozitivul dvd rw. daca nu, cauta si tu aici:http://windows.microsoft.com/ro-RO/windows/search#q=driver

| Stefyyzxx a răspuns:

Daca nu-ti mai raspunde dvd-rw trebuie sati cumperi altul nou. Cam 3 mil.

| Green007 a răspuns:

Pai...cel mai bine a fi sa te duci la un service specializat. acolo o sa iti zica de ce nu iti arata iconitele si alea alea

| agent001subacoperire a răspuns:

Pai s-ar putea ca, nu til vede! vezi si tu in unitate poate ai dat cu picorul in ia si ai scos cablul din dvd sau din HDD?winking daca nu du-te la un specialistwinking!

| gabriellemnaru a răspuns:

Am si eu acelasi windows.Ai incercat sa intri chiar daca nu-ti apare nici o iconita? Nici mie nu-mi apare, dar mil citeste.Intra si vezi.

| SkyZ0 explică (pentru gabriellemnaru):

Pai unde sa intru daca n-am pe ce sa dau sa il deschid laughing

| gabriellemnaru a răspuns (pentru SkyZ0):

A eu am inteles ca nu-ti citeste niciun cd si dvd.Ai bagat bine firele la dvd-rw poate s-a rupt ceva sau nu ai bagat tu bine firele.

| SkyZ0 explică (pentru gabriellemnaru):

Am verificat tot nu e de la fire