| anonim_4396 a întrebat:

Am winows xp si am o problema cand intru an my copitar si vreau sa deschid o partita nu mi se deschide direct si normal trebuie sa alegu un program cu care sa al deschid si nu imi merge as vrea sa stiu cum sa deschid o partita simplu prin doua clicuri

2 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Învaţă să scrii, să te putem ajuta. Te ajut? Începe prin a scrie "i" în loc de "a", mai pui o virgulă, un punct, poate şi reuşeşti să observi că e My Computer, nu "my copită".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma, tu esti nascut de tata, nu de mama! Altfel nu se poate explica faptul ca nu esti capabil sa scrii romaneste...