| anonim_4396 a întrebat:

Am wireles, cum caut reteaua?

3 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Daca ai laptop... trebuie sa fii sigur ca iti este activat... La start menu>Control Panel>Network conection cauti wireless-ul... Dai click... si ii dai refresh network... Sau... Varianta mai scurta este Start menu>Conect to>Wireless Network conections. Dupa care refresh si conect pe reteaua pe care o vrei... Sa te uiti ca s-ar putea sa ai un buton care sa-ti porneasca/opreasca wireless-ul... Asigura-te sa fie pe on inainte de a face asta. Bafta!

assiris
| assiris a răspuns:

Te uiti prin jur sa vezi pe unde ai pus-o. Sau intreaba un prieten care stie caci pe aici e mai greu de explicat. Numai sa fie un prieten sa nu fie un smecheras care sa-ti spuna: ID ten T la urma. (am glumit happy

| J7anine a răspuns:

Cu lumanarea