| InstinctPr3ciS a întrebat:

Antivirusurile cumparate sunt mai bune decat antivirusurile free?
Argumentati-va raspunsul!

5 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Free in ce sens? In sensul de descarcate de pe site-ul producatorului? Atunci, da, cele cumparate sunt mult mai bune decat cele free edition
Daca te referi la cele "free", sunt la fel ca cele cumparate

| SouLIce a răspuns:

Este normal ca cele cumparate sunt mai bune decat cele free edition

| AbcesProblem a răspuns:

Antivirusurile cumparate sunt mereu mai bune. Sunt de incredere, au garantia ca functioneaza 100%, nu pot avea alte malware-uri si keyloggere, etc.
Daca e din magazin atunci este SAFE 100%!
O zi buba!

| YoNuTzB98 a răspuns:

Cele cumparate au mai multe optiuni, sunt de 50 de ori mai sigure ca cele free luate de pe net gratuit care au doar cateva optiuni elementare. Iti recomand sa iti iei din magazin un antivirus bun daca ai probleme cu calculatorul. Funda?

| Gabriella1261 a răspuns:

Cele cunmparate automat sunt mai bune. Este ca si un joc, daca il cumperi e mai bun, iar daca il descarci free e maii putin bun.