| Andrəi a întrebat:

Apasasem ieri în disperarea de a ieși de pe o reclama "Google a găsit 50000 de viruși" și am apăsat accepta,de atunci îmi apar reclama când deschid telefonul cu varice,cari,cum sa slăbești, se deschid pe google site-uri de pariuri fără sa fac nimic, după ce îmi bag parola apar
E virusat sau trebuie sa îmi descarc o aplicație?

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca cu diverse aplicatii gen Bitdefender/Kaspersky, daca nu, un reset total o sa te-ajute cel mai probabil.

| Necunoscutu92 a răspuns:

Google nici o data nu îți va spune că tu ai viruși ceea ce ai făcut tu t-ai virusat telefonul cu reclame e o escrocherie pe banda rulanta la naivi pe internet casa îți viruseze telefonul cu reclame și apoi din reclamele accelea fac ei bani