| tewutu a întrebat:

Aplicatia Microsoft word exista doar pentru IOS sau exista si o versiune pentru android?

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Daca vrei pentru android office complet (word excel.) descarca asta:
http://www.kingsoftstore.com/kingsoft-office-android
si il instalezi ca aplicatie sau il cauti in google play cu aceeasi denumire.
Exact Microsoft office ca pe IOS nu este pentru Android.

| tewutu explică (pentru KhludCiprian):

Sunt toate intr-o singura aplicatie? eu am vazut ca pe ios sunt diferite aplicatiile word, excel, etc. si office e separata. care este diferenta?

| KhludCiprian a răspuns (pentru tewutu):

Da, sunt toate in acelasi pachet. In practica nu e nici o diferenta, sau nu imi dau seama care ar fi.

In fapt deoarece este o singura aplicatie pachetul de instalare ar trebui sa fie mai mic.