| Anonim430 a întrebat:

Ca să am aplicațiile Word, PowerPoint, Excel și OneNote și pe telefon și pe laptop la cea mai recentă versiune, și să se sincronizeze fișierele, trebuie să plătesc aplicația Microsoft 365?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ai putea folosi Google documents și e moca.

| dullcat a răspuns:

Buna.In mod normal trebuie sa platesti pentru orice licenta.Dar daca esti elev/student cred ca le poti avea gratis si poti lucra in ele online(cu sincronizare automata in one drive). Intra pe site si fa-ti cont.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o altă metodă pentru tine. Mi-am salvat Office 2021 cu cheia de produs în Google Drive. Vrei să ți le trimit în privat? Nu mai trebuie să plătiți pentru Office 365 sau ceva similar. Este un installer direct și cheia de produs este un activator în cmd care găsește automat ce versiune de office aveți și o activează pentru dvs. Dacă doriți un cont Microsoft cu Office activat, vă pot explica cum. Ești de acord, răspunde mai repede ca să nu vadă cei de aici!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă aveți întrebări despre Microsoft Office, mă puteți contacta în privat! Te voi ajuta cu placere!

| CyberDune28 a răspuns:

Office 365 e cu abonament lunar