| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu a întrebat:

Apple sau Android? De ce?

8 răspunsuri:
| reky a răspuns:

Eu am un iOS, dar as dori sa incerc si un Android.Din partea mea iOS, cred eu ca e mai sigur si mai rapid, si foarte ORIGINAL!

| Elektro a răspuns:

Voi astia Apple nu ganditi deloc.Cum sa zici ca pe ios merg o groaza de jocuri? Pariu voi applefanii nu ati incercat in viata voastra un android si doar ziceti asa ca aveti voi ios.

| adrianbestboy98 a răspuns:

Ios pentru ca pe el merg o groaza de jocuri, android e pentru internet, mess, mail, muzica si poze da in niciun caz pentru jouri

| vrelian a răspuns:

Apple.Apple pentru ca aceiasi firma face si devicele cit si softul. apoi sint mai frumoase, si facute cu materiale de buna calitatea. orice conteaza, nu doar performantele.

| kx123 a răspuns:

Apple. Citeste si pe net sunt multe subiecte despre Apple vs. android.

| Beretta a răspuns:

Daca vrei un sistem de operare customizabil, open source android
Daca vrei simplitate sacrificand customizare iOS atunci
PS: verificati site-ul asta, arata numarul de aplicatii de pe app store comparativ cu google play, datele sunt din vara anului 2012 (asta pentru acei oameni care spun ca iOS este mai bun pentru aplicatii/jocuri)
http://www.insidemobileapps.com/......ogle-play/

| Ardei87 a răspuns:

Am tableta cu Android dar e mai bun iOS pentru ca procesarea jocurilor a programelor si a internetului o face de 2, 3 ori mai rapida.Deci Apple iOS! BAfta

| RoApple a răspuns:

Apple e mai bun punct.