| iasmina0archie0fan a întrebat:

Hi!big grin Ce preferati dintre Android si Apple?happybig grin

Răspuns Câştigător
| Daniel97 a răspuns:

Android, deoarece produsele Apple sunt cam restranse in privinta personalizarii, a schimbului de informatii cu alte dispozitive decat Apple si sunt cam exagerate la pret. Nu conteaza ca e iPhone poti gasi un telefon cu Android mai bun si chiar cu cateva milione bune mai ieftin si este si de calitate.

10 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Android

| adi4ever a răspuns:

Android

| cretudaniel99 a răspuns:

Pai... sunt bune amandoua da eu as alege Apple.
fundita?
plzzzzzzzz

| Jane a răspuns:

Eu prefer Android. Sper ca te-am ajutat!

| iasmina0archie0fan explică:

Va rog, argumentati.

| iasmina0archie0fan explică:

Da, sunt de acord cu tine Daniel97. Produsele Apple sunt supra estimate si nu isi merita pretul. Si din cate am inteles majoritatea aplicatilor android sunt gratuite pe cand pe cele de la Apple trebuie sa le platesti.happy Chiar am gasit un telefon android mai bun, si anume HTC hero.happy Funda.

| Sheisshe a răspuns:

Androidsmug

| mary4567 a răspuns:

Apple. funda?

| lonley1heart a răspuns:

Apple, bineinteles.

| Flinn_3401 a răspuns:

Android, Apple are multe dezavantaje. De exemplu nu accepta flash!