| AuroraLaptelui a întrebat:

Voi ce alegeti? Android sau Apple?

Răspuns Câştigător
| pozeanimate a răspuns:

Aplle cel mai tare (scump)
android cel mai bun (ieften)

6 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Android sau Windows Mobile.

| Ionait a răspuns:

Android va fi intotdeauna peste iOS (sistemul de operare folosit de Apple).

| greyhound a răspuns:

Android

| SebyMTS a răspuns:

Per total, Android merită mai mult pentru că ai o grămadă de telefoane din care poţi alege, în funcţie de gusturi şi preferinţe. În ceea ce priveşte aplicaţiile, sunt şi pe Android o grămadă de aplicaţii excelente şi utile. Uite aici o listă cu unele dintre cele mai bune şi utile aplicaţii pentru Android: http://www.ultranetworks.ro/solutii-it-gratuite/telefoane-mobile.html

Din acest punct de vedere, orice telefon ai alege, ai grijă să aibă Android, merită.

Baftă!

| SmileNicole a răspuns:

Apple,deoarece am un iphone si este foarte bun!

| pinolose a răspuns:

Dupa parerea mea Android i mai bun. Gandeste-te ca Android scoate multe telefoane noi cu multe noutati pe ele in foarte putin timp(cum ar fi o anuntat ca in 14 martie va presenta deja s4) fata de Apple care scoate un iphone, ipod sau ce va fi odata la un an (sau putin mai des) si android scoate si mai multe noutati decat Apple.