| anonim_4396 a întrebat:

Ar merge gta san andreas pe tableta Asus memo hd 7 daca da. daca nu de ce.

Răspuns Câştigător
| MrWanted a răspuns:

Jocul subway surf megre pe pc pentru ca cerintele de la subway sunt foarte mici asa ca bafta la joaca!

4 răspunsuri:
| MrWanted a răspuns:

Eu as zice ca merge(totusi nu sunt sigur in privinta GHz la procesor)

| FrateleAndrei a răspuns (pentru MrWanted):

Are 1ghz. ar merge? Si inca ceva jocul subway surfers ar merge pe pc incerc sa fac rost de cerintele pc-ul meu si ti le zic.

| FrateleAndrei a răspuns (pentru MrWanted):

Are 1ghz. ar merge? Si inca ceva jocul subway surfers ar merge pe pc incerc sa fac rost de cerintele pc-ul meu si ti le zic.
Cerintele sunt: memorie 3.00 go; procesor AMD Athlon 64x2 dual core procesor 5200+. Daca nu merge subway surfer recomanda-mi niste jocuri pc ca sa mearga foarte bine! Am windows 7 ultimate.

| MrWanted a răspuns (pentru FrateleAndrei):

Jocul subway surf megre pe pc pentru ca cerintele de la subway sunt foarte mici asa ca bafta la joaca!

| klawdiw a răspuns:

Normal ca merge este o tableta destul de buna!