| Vladutz01 a întrebat:

Aratatimi sau dați mai multe detalii despre ochelari de spionaj, care sunt cei mai buni mă interesează care filmeaza hd cu de toate..am văzut acest produs ce părere aveți este cel mai bun la ora actuala http://www.spypro.ro/ochelari-de-soare-cu-camera-x4s.htm l. Se merita?

1 răspuns:
| ZendyTeam a răspuns:

1. Da un link valid catre produs data viitoare - http://www.spypro.ro/......a-x4s.html

2. Mi se pare cea mai maire prostie, sincer.

3. Eu personal nu am nevoie de ochelari pentru a observa anumite chesti, sau camera video.

4. Se vede clar camera, cel putin pe mine nu ma duce de nas, daca ai incerca sa ma filmezi.

5. Sti ca ai voie sa filmezi in public? Dar sti ca nu ai voie sa filmezi intr-o instite fara aprobare? Sti anumite reguli, macar de baza?

6. Nu ai voie sa filmezi la om in casa.

7. Lista poate contiuna.

8. Vezi ca sunt legi usturatoare pentru incalcarea intimitati, violarea intimitati, nerespecarea acestor legi atrage dupa sine si raspunderea.

Mare grija.
Stima Zendy.
P.S.
Baga mare la documentare, atat partea legala, la ceea ce vrei tu sa faci, cat si la cea tehnica la ce vrei tu sa filmezi;)